FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 7965601
nr 796 5601
ARMCHAIR
Farmor, Carl Malmsten, (Saknar kudde), wear, damages.
Farmor, Carl Malmsten, (Saknar kudde)
Condition: slitage, skador
Estimate:
4000
Sold:
SEK 3000
Auction date:
Monday December 10 2012
at 19:12:01
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/12 14:38:25